Strona główna » Bez kategorii » Gdzie naprawić komputer – naprawa laptopa londyn

Gdzie naprawić komputer – naprawa laptopa londyn

Wyjechałeś do Londynu. Z jednej strony na to czekałeś, a z drugiej.. hmm, jakby nie miałeś wyboru. Tu podobno się więcej zarabia. Przy tym masz tu rodzinę, więc na start masz gdzie mieszkać. A z poszukiwaniem pracy pójdzie gładko. Pytasz znajomych, rozwieszasz ogłoszenia i głównie – przeszukujesz Internet. Grzebiesz w szukaniu odpowiadających wszyscy ofert pracy, a wtem! Pach! Monitor twojego laptopa zgasł! Niewyobrażalne! Sprzęt, który posiada niedużo ponad rok!

Sprawdzasz pewność producenta. Skończyła się akurat w zeszłym tygodniu! Świetnie, bez kompa nic nie zdziałasz, bo ten smartfon który posiadasz jest beznadziejny. Wpraszasz się do rodzinki na krótką sesję internetową i w wyszukiwarkę wbijasz kolejno: „naprawa komputera londyn”, „naprawa komputera londyn”, „pogotowie komputerowe londyn”. Niby pojawia się kilka wyników, niemniej jednak strony internetowe nie zachęcają do powierzenia komuś własnego sprzętu. Postanawiasz zaryzykować. W końcu sprzęt i tak nie funkcjonuje. Modlisz się tylko, ażeby to nie była awaria twardego dysku. Zbyt cenne rzeczy się tam znajdują!

Postanowiłeś osobiście zawieźć laptopa do firmy. W ten metodę upewnisz się, że jej siedziba nie jest w jakiejś piwnicy, i że przyjmujący zlecenie nie posiada 12 lat i kompletnie na naprawianiu komputerów się nie zna. Jakże odetchnąłeś z ulgą – całkiem przyjemne miejsce, z miłą obsługą. Diagnoza kłopotu nie wydała się zbyt straszna – awaria pamięci RAM. „Dobrze” – myślisz – „to nie powinno być takie drogie..”.

Jesteś dosłownie zaskoczony, gdy po dwóch dniach serwis wysyła do ciebie smsa z informacją, że laptop jest już naprawiony. Zaraz otrzymujesz info, ile kosztowała cię cała naprawa. Patrząc na ekran sfatygowanego smartfona wyświetlającego cenę w funtach, nie czujesz się oburzony. Przeciwnie, jesteś zadowolony, że tak tanio. Przy odbiorze sprzętu uzyskujesz niewielki gratis w postaci breloczka do kluczy z pendrivem. Odpalając komputer widzisz, że wszystko jest Okey. „Świetnie!” – przelatuje wszyscy przez myśl –  „A tak się bałem!”

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s